SEZNAMTE SE S NÁMI

 
N_Andy_Sovova%25C3%258C%25C2%2581_edited_edited.jpg

NINA FORMÁNEK JAGANJACOVÁ

Zakladatelka

Nina absolvovala v roce 2014 London School of Economics and Political Science. Během studií pracovala na pracovišti HIV v UNICEF v Kazachstánu, na Stálé misi ČR v OSN v NYC a po ukončení studia pak pracovala pro Evropskou komisi v oddělení ukazatelů zdraví DG Santé.
Nina pomocí Sifty usiluje o pozitivní dopad na společnost, a to tím, že kombinuje to, co považuje za nejdůležitější: zdraví a vzdělání.

image0 (1).jpeg

MARIE TORMOVÁ

Social media & články

Mája je v současnosti studentkou všeobecného lékařství na Masarykově univerzitě v Brně. Velice ji baví dozvídat se nové informace o fungování lidského těla a následně je předávat svému okolí.
Svůj volný čas tráví studiem, čtením a sportem - kruhovými tréninky, během a jógou. Zároveň se snaží bojovat proti dezinformacím o zdraví a lidském těle.

image0 (1).jpeg

BARBORA HÁJKOVÁ

Social media & články

Barča byla původně naše ambasadorka v rámci kampaně #sifty52, kde doporučovala v rámci prevence lidem, aby si pravidelně prohlíželi vlastní těla. Proč? Protože sama zažila situaci, kdy věčné odkládání návštěvy lékaře vedlo k riskantní operaci rakoviny. I díky Báře a jejímu nasazení vznikly #příběhyorakovině. V rámci Sifty pomáhá s reálnými příběhy a komunikací s pacienty a vede společně s Ninou online streamy ke kampaním #příběhyo.